Kino teatras „Pasaka“

Vykdomos kino ugdymo programos, projektai ir/ar veiklos:

Programa „Edukinas“ skirta 1-12 klasių mokiniams, kurios tikslas – ugdyti kritinį mąstymą ir kūrybingumą, stiprinti kultūrinį identitetą ir sąmoningumą, naudojant kiną kaip priemonę. Filmų dėka mokiniai supažindinami su įvairiomis kultūrinėmis, istorinėmis, gamtos pažinimo, socialinėmis ir kitomis tematikomis. Seansai vykdomi darbo dienomis 9:00-14:00 val. Senamiesčio bei Paupio „Pasakos“ kino teatruose. Papildoma paslauga – diskusija po filmo su profesionaliu moderatoriumi.

„Kinas po žvaigždėmis. Junior“ – naujas kino po atviru dangumi festivalis jaunimui ir šeimoms. Siekiant suteikti daugiau konteksto ir erdvės refleksijai, visus festivalio seansus lydi interaktyvios edukacinės programos. 

Virtualios kino edukacijos erdvės „Edukinas“, skirtos 5–12 klasių mokiniams, tikslas – plėsti dalyvių kultūrinį akiratį bei patirčių įvairovę, ugdyti kritinį mąstymą ir kūrybingumą, stiprinti kultūrinį identitetą ir sąmoningumą, naudojant kiną kaip priemonę. „Edukinas“, veikiantis kartu su legalia internetine filmų peržiūros platforma „ŽMONĖS Cinema“, programos dalyviams siūlo rinktis iš edukacijai pritaikytos filmų programos.

 

 
Daugiau informacijos:

https://pasaka.lt/

Senamiesčio „Pasaka“ Šv. Ignoto g. 4/3, Vilnius;

Paupio „Pasaka“ Paupio g. 26, Vilnius.

+37068348091

kinas@pasaka.lt