Vykdomos kino ugdymo programos, projektai ir/ar veiklos:

„Mokausi iš kino“  –  nacionalinis kino edukacijos projektas, skirtas įvairaus amžiaus moksleiviams.
„Mokausi iš kino“ repertuarą sudaro daugiau kaip šešios dešimtys filmų. Juose nagrinėjamos skirtingo amžiaus vaikams ir jaunimui aktualios temos ir problematikos, paliečiamos įvairios kultūrinės, istorinės, socialinės patirtys. Po peržiūrų klasės gali užsisakyti filmo aptarimą su profesionaliu moderatoriumi. Moksleiviams ir pedagogams vyksta kūrybinės dirbtuvės ir seminarai. „Mokausi iš kino“ seansai yra nerepertuariniai. Jie vyksta mokytojams ir moksleiviams patogiu metu – pirmoje darbo dienos pusėje.

Užsisakyti galima tiesiogiai www.mokausiiskino.lt/kontaktai arba per Kultūros pasą.

„Skalvijos“ kino akademija arba tiesiog SKA yra antrieji namai mylintiems kiną ir norintiems jį kurti vyresnių klasių moksleiviams. Jaunieji kūrėjai supažindinami su kino kamera, kita kino kūrimo technika, gilina kino teorijos ir istorijos žinias. SKA studentai išmoksta pasirengti filmavimui, elgtis su kino technika, suburti filmavimo komandą ir išnaudoti stipriąsias kiekvieno komandos nario puses. 

Programa trunka 2 mokslo metus.

„Karlsono kinas“ – tai specialiai šeimoms su mažamečiais vaikais sukurtas filmų, dirbtuvėlių ir pokalbių su režisieriais ciklas. „Karlsono kino" programą sudaro animaciniai ir vaidybiniai filmai vaikams nuo 3 metų ir vyresniems. Šeimos į joms skirtus seansus kviečiamos savaitgaliais dienos metu.

Daugiau informacijos:

www.skalvija.lt

A. Goštauto g. 2, 01104, Vilnius

+370 659 13285

edukacija@skalvija.lt