Seminaras mokytojams apie kino edukaciją

Kino teatras „Pasaka“ kviečia mokytojus dalyvauti nemokamame seminare „Kino edukacija – ne būdas „prastumti laiką“, o kelias pažinti emocijas.“ 

Dažnai susiduriama su stereotipu, kad kinas pamokose – laiko švaistymas, o mokytojai šį mokymosi įrankį naudoja tik tada, kai nepasiruošia pamokoms ir tenka prastumti laiką.

Anaiptol, kinas yra puikus instrumentas nagrinėti istorinėms atminties temoms, vertybiniams visuomenės lūžiams ir įtampoms, jis padeda geriau suvokti socialinę ir ekonominę visuomenės sanklodą, o diskusijų po filmų metu ugdoma mokinių emocinė kompetencija.

Plačiau apie visą tai – kino edukacijos projekto „Edukinas“ ir kino teatro „Pasaka“ organizuojamame seminare, kuriame pranešimus skaitys medijų antropologė, viena iš kino edukacijos pradininkų Lietuvoje – Gintė Žulytė bei publicistas, rašytojas, Karalienės Mortos mokyklos etikos mokytojas – Donatas Puslys.

Seminaras vyks spalio 10 d. 17:30 val. Paupio kino teatre „Pasaka“, adresu Paupio g. 26, Vilnius. Dalyvavimas nemokamas, tačiau būtina registracija: https://forms.gle/rVjhPVkFRYWEAupN8

Daugiau informacijos: https://t.ly/zB_ws